fbpx

בלוג

כאשר תקשורת פנים אל פנים בלתי אפשרית, תקשורת מקוונת באה להציל את המצב.  זה הוכח כנכון במיוחד כאשר ראינו את מגפת הקורונה של 2019 פורצת וזה מוכח שוב בימים אלו בזמן המלחמה בדרום מול החמאס.

שיחות ועידה באינטרנט, צ'אטים מקוונים וכלים מקוונים נוספים עומדים לרשותכם  כדי להגביר את התקשורת העסקית – בין אם היא פנימית או חיצונית, הודות להתפתות פלטפורמות וידיאו איכותיות (תהליך שהואץ במיוחד בתקופת הקורונה, בה הביקוש גדל בצורה משמעותית).

כיום יש עשרות פלטפורמות וידיאו שמשלבות מספר יכולות (חדרי וידיאו, וובינר, הקלטת השיחה, זימון אנשי קשר ושליחת תזמונים, סיכום שיחה ועוד עוד). כאשר המפורסמת ביותר היא של ZOOM האמריקאית שהייתה המטאור בתקופת ה- COVID19 , אך היא לא היחידה ויש כלים ותיקים כמו GO TO , GET RESPONSE , LIVE Webinar וכמובן הכלים של GOOGLE MEET החינמי ו- Adobe connect.

.בין כל מגוון הכלים המעולים הללו, אנחנו מצאנו חברת סטארטאפ רומנית, שעושה את העבודה של ניהול ישיבות אונליין ו/או וובינר של ריבוי משתתפים בצורה הטובה ביותר – ועליה אנחנו ממליצים כיוםץ קבלו את SESSIONS.US 


מה אנחנו מחפשים בתוכנת וובינר?

1. קודם כל ולפני שנקול לקנות כל תוכנה, אנחנו רוצים תוכנת ניהול שיחת וידיאו /וובינר שנוכל להתנסות בה בחינם לתקופה מסוימת לפניי שאנחנו מתחייבים ו-סשיינס נותנת לנו את האפשרות הזו להתנסות בחינם ללא הגבלה בתוכנה של זימון הפגישות עם מספר משתמשים של עד 25 איש. 

2. התוכנה של SESSIONS משלבת אוטומציות מדליקות, כמו אפשרות להקליט את השיחה מהרגע שהיא מתחילה על ידי הגדרה מראש , ככה לא תשכחו אף פעם להתחיל להקליט. כמו כן יש כמה אפשרויות שונות:

1.  לבקש את הסכמתם של המשתתפים מראש לפני ההקלטה או  לא.

2. לבקש רק את הסכמתו של מארגן הישיבה.

 בשבילי האפשרות  הזו של שליחה אוטומטית לכל המשתתפים את ההקלטה של השיחה בצורה אוטומטית ומיידית בסוף השיחה הייתה הסיבה העיקרית לרכישת התוכנה בתשלום. 

3. התוכנה מאפשרת לצרף אג'נדה מבעוד מועד לשיחה עם הנושאים שאנחנו רוצים לדון עליהם בישיבה ולצרף מסמכים כאוות רצונינו. הופך את הפגישה ליותר יעילה בזמן. כל המידע תמיד זמין ונגיש בענן והייחודיות של הכלי היא בקלות שניתן להגיע למסמכים המצורפים.

4. בוובינר יש אפשרות של לעשות סקר/שאלון בלייב עם כל המשתמשים וזוהי פונקציה שהתגלתה כחשובה מאוד עבורינו בוובינרים. הסקר של  SESSION.US תמיד יוצג במרכז המסך ולכן יש לו אינג'ימנט גבוה מאוד.

5. המחיר צריך להיות אטרקטיבי . בדקנו את רמת המחירים ו- 19$ לחודש זה מחיר סביר בהחלט למי שמשתמש לא מעט בתוכנה . אנחנו הצלחנו לקנות ב- 108$ את התוכנה UNLIMITED לכל החיים ב-בלאק פריידי וככה חסכנו המון כסף.

6. התוכנה מאפשרת לשתף לוח לבן על מנת לצייר או להדגים משהו בוובינר. 

7 התוכנה כאשר משתמשים בה בשפה האנגלית יודעת לתת את התמלול של השיחה. 

8. התוכנה גם יודעת לצרף במהלך השיחה מסמך של ה- TAKE AWAYS – ההחלטות שהתקבלו ורשימת משימות להמשך.

9. איכות השיחה והרזולוציה של הוידיאו הן ברמת 4K. אין ניתוקים ואין הגבלות של זמן.

10. בקרוב יהיה אפשרות של שידור השיחה בלייב לעוד פלטפורמות כמו פייסבוק או טיקטוק.

11. מתממשק בקלות לכל תוכנה שאתם צריכים כמו MIRO , OFFICE וכו'

תגובות: